TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Views
mr: याद्या

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
