Targets (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট
