Targets (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: List
gl: Lista

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: link
gl: ligazón

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Target
gl: Destino

en: - All -
gl: - Todo -

en: Not restricted
gl: Sen restricción
