Targets (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: List
sq: Lista

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar
