Targets (1.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
