Targets (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: link
my: လင့်ခ်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ
