Targets (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: List
pl: Lista

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: link
pl: odnośnik

en: Targets
pl: Cele

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Target
pl: Cel

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Preferred language
pl: Preferowany język

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Target configuration
pl: Konfiguracja celu
