Targets (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: List
ps: لړ

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Target
ps: موخه

en: - All -
ps: - ټول -
