Targets (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: List
pt: Lista

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Target type
pt: Tipo destino

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Restricted
pt: Restrito

en: Target
pt: Alvo

en: - All -
pt: - Todos -

en: Preferred language
pt: Idioma preferido

en: Not restricted
pt: Sem restrições

en: Cookie name
pt: Nome do cookie
