Targets (1.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: List
es: Listado

en: Yes
es: Sí

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: link
es: enlace

en: Targets
es: Objetivos

en: Target type
es: Tipo de destino

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Restricted
es: Restringido

en: Target
es: Destino

en: - All -
es: - Todo -

en: Preferred language
es: Idioma preferido

en: Not restricted
es: Sin restricción

en: Paths to exclude
es: Rutas a excluir

en: Cookie name
es: Nombre de la cookie
