Targets (1.0.0-rc2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
mg: Tovona

en: List
mg: Lisitra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -
