Targets (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: List
ne: सूचि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
