Targets (1.1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Prefix
bs: Prefiks

en: List
bs: Izlistaj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka
