Targets (1.1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: List
hi: सूची

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: link
hi: लिंक

en: ID
hi: आईडी

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: - All -
hi: -सभी-

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: UUID
hi: युयुआइङी
