Targets (1.1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Prefix
hu: Előtag

en: List
hu: Lista

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: link
hu: hivatkozás

en: ID
hu: Azonosító

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Targets
hu: Célok

en: Target type
hu: Cél típusa

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Restricted
hu: Korlátozott

en: Target
hu: Cél

en: - All -
hu: – Mind –

en: Preferred language
hu: Előnyben részesített nyelv

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Set @title as default
hu: @title beállítása alapértelmezettként

en: Default target
hu: Alapértelmezett cél
