Targets (1.1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Prefix
is: Forskeyti

en: List
is: Listi

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: link
is: hlekkur

en: ID
is: Kenni

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: - All -
is: - Allt -

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað
