Targets (1.1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Target
kn: ಗುರಿ
