Targets (1.1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: List
nn: Liste

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: - All -
nn: - Alle -
