Targets (1.1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: List
oc: Listar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: link
oc: ligam

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Target
oc: Cibla

en: - All -
oc: - Tot -

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
