Targets (1.1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Prefix
sk: Predpona

en: List
sk: Zoznam

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: link
sk: odkaz

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Target
sk: Cieľ

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Not restricted
sk: Neobmedzené
