Targets (1.1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Prefix
sl: Predpona

en: List
sl: Seznam

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.
