Targets (1.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Prefix
ur: سابقہ

en: List
ur: فہرست

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔
