Targets (1.1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: List
vi: Danh sách

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: link
vi: liên kết

en: ID
vi: Mã

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Target type
vi: Kiểu đích

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Not restricted
vi: Không hạn chế
