Targets (1.1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Prefix
ast: Prefixu

en: List
ast: Llista

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.
