Targets (1.1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Prefix
fi: Etuliite

en: List
fi: Lista

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: link
fi: linkki

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Targets
fi: Kohteet

en: Target type
fi: Kohdetyyppi

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Restricted
fi: Rajoitettu

en: Target
fi: Kohde

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Preferred language
fi: Ensisijainen kieli

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi

en: Set @title as default
fi: Aseta @title oletukseksi
