Targets (1.1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: List
km: បញ្ជី

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត
