Targets (1.1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: List
ro: Listă

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Configuration saved.
ro: Configurația a fost salvată.

en: Target type
ro: Tipul țintei

en: Target
ro: Țintă

en: - All -
ro: - Toate -

en: Preferred language
ro: Limba preferată

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: Set @title as default
ro: Setați @title ca implicit
