Targets (1.1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: List
af: Lys

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: - All -
af: - Alle -
