Targets (1.1.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Prefix
be: Прэфікс

en: List
be: Спіс

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: link
be: спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Not restricted
be: Не абмежавана
