Targets (1.1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: List
bn: তালিকা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configuration saved.
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষিত।
