Targets (1.1.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: List
ca: Llistat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: link
ca: enllaç

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Targets
ca: Objectius

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Restricted
ca: Restringit

en: - All -
ca: - Tot -

en: Preferred language
ca: Llengua preferida

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Set @title as default
ca: Establiu @title com a predeterminat
