Targets (1.1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Prefix
he: קידומת

en: List
he: רשימה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: link
he: קישור

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Target type
he: סוג יעד

en: - All -
he: - הכל -

en: Preferred language
he: שפה מועדפת

en: Not restricted
he: לא מוגבל
