Targets (1.1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Prefix
kk: Префикс

en: List
kk: Көрсету

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.
