Targets (1.1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: List
ku: لیستە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
