Targets (1.1.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: List
lt: Sąrašas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: link
lt: nuoroda

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: - All -
lt: - Visos -

en: Preferred language
lt: Pageidaujama kalba

en: Not restricted
lt: Be apribojimų
