Targets (1.1.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: List
mr: यादी

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: link
mr: शृंखला

en: ID
mr: आय डी
