Targets (1.1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: List
te: జాబితా

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.

en: - All -
te: - అన్ని -
