Targets (1.1.2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: List
th: ดูลิสต์

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Preferred language
th: ภาษาที่ต้องการ

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด

en: Set @title as default
th: ตั้งเป็นค่าเริ่มต้น @title
