Targets (1.1.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Prefix
ar: سابقة

en: List
ar: لائحة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: link
ar: رابط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Target type
ar: نوع الهدف

en: - All -
ar: - الكل -

en: Preferred language
ar: اللغة المفضلة

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: UUID
ar: المعرف UUID
