Targets (1.1.3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: List
cy: Rhestr

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: link
cy: dolen

en: Configuration saved.
cy: Ffurfweddiad wedi ei gadw

en: Target type
cy: Math o darged

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
