Targets (1.1.3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Prefix
ja: 接頭語

en: List
ja: リスト

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: link
ja: リンク

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Targets
ja: ターゲット

en: Target type
ja: ターゲットタイプ

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Target
ja: ターゲット

en: - All -
ja: - 全て -

en: Preferred language
ja: 選択言語

en: Not restricted
ja: 制限なし

en: Target configuration
ja: ターゲット 設定

en: Set @title as default
ja: @titleをデフォルトにする
