Targets (1.1.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Prefix
mn: Угтвар

en: List
mn: Жагсаалт

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: link
mn: холбоос

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан
