Targets (1.1.3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: List
nl: Lijst

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Targets
nl: Doelen

en: Target type
nl: Doeltype

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Target
nl: Doel

en: - All -
nl: - Alle -

en: Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: Target configuration
nl: Doelinstelling

en: Set @title as default
nl: @title als standaard instellen
