Targets (1.1.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Prefix
fa: پیشوند

en: List
fa: سجل

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: link
fa: واصلی

en: ID
fa: هویت

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Target type
fa: نوع داده هدف

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Target
fa: مقصد

en: - All -
fa: - همه -

en: Not restricted
fa: محدود نشده
