Targets (1.1.4) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Prefix
az: Prefiks

en: List
az: Siyahı

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Target
az: Hədəf

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Preferred language
az: Üstün tutulan dil

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
