Targets (1.1.4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད
