Targets (1.1.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Prefix
eo: Prefikso

en: List
eo: Listo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
