Targets (1.1.4) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Prefix
fr: Préfixe

en: List
fr: Lister

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: link
fr: lien

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Configuration saved.
fr: Configuration enregistrée.

en: Targets
fr: Cibles

en: Target type
fr: Type cible

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Restricted
fr: Restreint

en: Add Target
fr: Ajouter une cible

en: Target
fr: Cible

en: - All -
fr: - Tout -

en: Preferred language
fr: Langue préférée

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Paths to exclude
fr: Chemins à exclure

en: Cookie name
fr: Nom du cookie

en: Set @title as default
fr: Définir @title par défaut
