Targets (1.1.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: List
gu: સૂચિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
