Targets (1.1.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: List
ka: სია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: link
ka: ბმული

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: - All -
ka: - ყველა -
